Kolacja rybna „Szlakiem Cysterskiego Smaku” 14.10.2018

Lokalizacja

Organizator

Restauracja Karpiówka

Restauracja Karpiówka
25
Anna Marynowska
Email: ssmarynos@o2.pl
667 736 982

Opis wydarzenia

2018-10-14 16:00:00

14 października /niedziela/

Kolacja rybna „Szlakiem Cysterskiego Smaku”

MIEJSCE: Restauracja Karpiówka, 63-430 Odolanów, ul. Krotoszyńska 25,

CZAS TRWANIA: 16:00–21:00

Chcesz na własnym podniebieniu poczuć smaki kreowane przez wybitną restauratorkę Magdę Gessler? Wkrocz na szlak cysterskiego smaku i weź udział w kolacji rybnej Restauracji Karpiówka. W ofercie również pyszne rybne menu autorskie szefa kuchni Anny Marynowskiej, zaskakujące świeżym spojrzeniem na kuchnię. Przekonaj się, że przygotowanie wykwintnego dania rybnego to sztuka, której tajniki znają tylko najlepsi kucharze! Rezerwacja telefoniczna lub osobiście w restauracji. LICZBA MIEJSC: 32, KOSZT: 100 zł/os.

Relacja z wydarzenia

Pierwszy raz realizowana kolacja udała się świetnie. Panowała miła, rodzinna wręcz atmosfera i na tym nam zależało. Potrawy serwowane na kolacji w ilości 27 pozycji wzbudziły pozytywne emocje. Za najlepszą potrawę uznano „karpia w kołderce z sosu porowego”. Rozdane zostały nagrody: gadżety Dni Karpia jak również obrazki zwierząt – olejne.

PS: jeden z cytatów z Facebooka: „…Kolacja przeszła najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Piekarnii Familijnej, że dzięki Wam możliwe było spróbowanie tylu przepysznych rybnych potraw. Motto kolacji Ryba do Syta to mało powiedziane. Po skończonym wieczorze otrzymaliśmy pojemniki z rybkami do domku. A wiec dzisiaj kontynuacja kolacji :-D Podsumowując wieczór z Panem Karpiem w Karpiówka:

F-amilijna atmosfera

A-romatyczne potrawy

M-agiczne towarzystwo

I-lość ryb nie do zliczenia

L-oteria z nagrodami

I-nspirujące przepisy

J-akość pierwsza klasa

N-iepowtarzalny klimat

A-bsolutnie fantastyczny wieczór

Chciałabym z tego miejsca podziękować również właścicielom Karpiówka, Panie Stefanie, dziękujemy za ogromną wiedzę i niesamowitą zdolność ugoszczenia gości, czuliśmy się jak na Familijnej kolacji, obu Paniom Chef za niezwykle przepyszne dania, Emilii za przepyszny deser z magiczną mocą i piękną olejną sarenkę (Emilia choć skromna, to niezwykle utalentowana artystka) i "sierotce marysi" za fantastyczne pamiątki z tego wieczoru oraz fantastyczną obsługę menadżersko-kelnerską