Nagrodobranie

NAGRODObranie w Dolinie Baryczy
Weź udział w wydarzeniu organizowanym w ramach Dni Karpia i odbieraj atrakcyjne nagrody! Podczas tegorocznej edycji masz aż 5 możliwości aby złapać nagrodę na haczyk!

Wygrywaj atrakcyjne gadżety, zdrowe, lokalne produkty, czy usługi podmiotów certyfikowanych Znakiem Dolina Baryczy Poleca. .  Planuj, rezerwuj i wygrywaj!

 

1. Kup bilet na wydarzenie. Do 7 dni po terminie imprezy wejdź na stronę  sklep.barycz.pl wpisz w formularzu indywidulany kod promocyjny, który znajdziesz na bilecie, opisz jak oceniasz wydarzenie, którego bilet dotyczy i wybieraj nagrody. KAŻDY BILET TO NAGRODA GWARANTOWANA!


2. Jeśli bierzesz udział w bezpłatnym wydarzeniu niebiletowanym - zapytaj organizatora o bon;  na którym znajdziesz instrukcję jak odebrac nagrodę. KAŻDY BON TO NAGRODA GWARANTOWANA!

Pytaj o bon, odbierz, wpisz indywidualny kod na stronie www.sklep.barycz.pl


3. Na kolacjach rybnych -  ,,Ryba do syta" wygrywasz podwójnie - 1 nagrodę tj. w punkcie 1 a drugą poprzez wskazanie najsmaczniejszej potrawy rybnej, wypełnij kupon z biletu i ciesz się wygraną. Pamiętaj, by zachować bilet – z nim wygrywasz podwójnie!

4.  Spróbuj sił w naszym Facebook'owym konkursie ,,Dni Karpia w akcji"! Pod postem konkursowym zamieść swoje zdjęcie z wydarzenia w którym brałeś udział w ramach Dni Karpia i pokaż nam jak się bawiłeś! Im bardziej kreatywne zdjęcie tym lepiej! Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone wyjątkowymi nagrodami! 

5. EXTRApakiet - weź udział w min. 3 wydarzeniach biletowanych w ramach jednego weekendu i odbierz EXTRA nagrodę!

 

Nagrody, które skuszą każdego
W tegorocznej edycji producenci i usługodawcy także włączyli się w Dni Karpia przekazując produkty i usługi do pakietu nagród w ramach akcji NAGRODOBRANIE.
Może to być voucher na wykwintny obiad lub kolację, bilet na bal sylwestrowy, nocleg i pobyt w niezwykłym miejscu, albo produkty: zniewalające swym smakiem i zapachem przetrowry owocowe, zaklęte w słoiczkach pasty  z niezwykłego milickiego karpia, zdrowe i ekologiczne soki, wytłaczane ręcznie oleje roślinne, czy też kruche i słodkie jabłka przyciągające swoja soczystą wonią do Doliny Baryczy.


ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ –Twoja opinia ma dla nas znaczenie oraz doceniamy Twój udział w Dniach Karpia, dlatego chcemy Cię nagrodzić!