Oscarowa Gala Karpia Hotel Libero 29.09.2018

Lokalizacja

Organizator

Hotel LIBERO Sp. z o. o., INFORMACJA: Recepcja hotelu

Hotel LIBERO, ul. Kościuszki 2, Milicz
Milicz Tadeusza Kościuszki 2
Email: hotel@hotel-libero.pl

Opis wydarzenia

2018-09-29 18:00:00

29 września /sobota/

Oscarowa Gala Karpia

MIEJSCE: Hotel LIBERO, ul. Kościuszki 2, Milicz

CZAS TRWANIA: 18:00–24:00

Wkrocz na czerwony dywan i choć raz w roku poczuj się jak Leonardo di Caprio. Oscarowa Gala Karpia od kilku lat jest żelaznym punktem Dni Karpia, bo serwowane są na niej najwyższej klasy dania rybne z Doliny Baryczy i nie tylko. Daj się ponieść magii Oskarów i przybądź z rodziną i przyjaciółmi, by degustować wyjątkowe dania w Hotelu Libero. Na naszych gości czeka zabawa przy muzyce oraz konkursy z nagrodami. Rezerwacja i zakup biletów u Organizatora. LICZBA MIEJSC: 75, KOSZT: 130 zł/os.

Relacja z wydarzenia

29.09.2018 r. w hotelu Libero odbyła się kolejna edycja Oskarowej Gali Karpia. W uroczystej kolacji uczestniczyły 52 osoby . Kolacja rozpoczęła się o 18:10 powitaniem wszystkich gości, a zakończyła się po północy. Na kolację konkursową kuchnia Libero przygotowała 3 propozycje. Była to:
1. Szafranowa zupa rybna
2. Filet z pstrąga na puree z selera z cukinią i batatami z sosem puree blanche
3. Filet z karpia z sosem z czerwonego wina z żurawiną.
Danie, które otrzymało największą ilość głosów, a co za tym idzie, wygrało plebiscyt to propozycja nr 2: filet z pstrąga na puree z selera z cukinią i batatami z sosem puree blanche.
Ten wieczór zaplanowaliśmy z szeregiem atrakcji. Był to między innymi konkurs muzyczny oraz o Dolinie Baryczy. Zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody. Ponad to do dyspozycji gości był bufet z zimnymi i ciepłymi przekąskami oraz słodkie przekąski i ciasta. W restauracji można było potańczyć przy muzyce odtwarzanej przez DJ-a.