Zawody wędkarskie o puchar Złotego Karpia 29.09.2018

Lokalizacja

Organizator

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach

Akwen wodny Glinianka, ul. Ceglana, Przygodzice
Przygodzice ceglana
Email: gokp@osw.pl
62 592 70 11

Opis wydarzenia

2018-09-29 09:00:00

29 września /sobota/

Zawody wędkarskie o puchar Złotego Karpia

MIEJSCE: Akwen wodny Glinianka, ul. Ceglana, Przygodzice

CZAS TRWANIA: 09:00–13:00

Jeśli wędkarstwo jest dla Ciebie sposobem na życie, to w Przygodzicach znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Sprawdzisz swe wędkarskie umiejętności w pięknym otoczeniu i poczujesz atmosferę prawdziwej wielkopolskiej gościnności. W spławikowych zawodach wędkarskich mogą sprawdzić się wszyscy miłośnicy wędkarstwa – dzieci, młodzież i dorośli. Pozwolenie PZW nie jest wymagane, ale dzieci mogą łowić tylko pod opieką dorosłych. Zgłoszenie tel. 62 59 27 011. LICZBA MIEJSC: 25, KOSZT: 15 zł/os.

Relacja z wydarzenia

Walczyli o puchar „Złotego Karpia”
W sobotę 29 września na akwenie "Glinianka" w Przygodzicach odbyły się już po raz dziewiąty spławikowe zawody wędkarskie o puchar "Złotego Karpia". W zawodach realizowanych w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy wzięło udział 21 wędkarzy, którzy w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze rywalizowali o zdobycie miano najlepszego. Trzy pierwsze miejsca w tym dniu zdobyli w kolejności od najlepszego: Sebastian Jończak z Krotoszyna oraz Mateusz Wojciechowski i Władysław Szczypkowski z Przygodzic.
Całość zakończyła się piknikiem z pyszną zupką i kiełbaską oraz wręczeniem nagród rzeczowych i medali. Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Kultury wraz z sekcją wędkarską, które wsparła Gmina Przygodzice i miejscowe Sołectwo oraz Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" z Milicza. Całości towarzyszyła przepiękna, wrześniowa pogoda.