Ryba do syta! – kolacja rybna Restauracja Kardamon 05.10.2018

Lokalizacja

Organizator

DOZAGRO Radosław Rybacki

Restauracja Kardamon
Huta 111e
Magdalena Hałdaś
Email: info@salakardamon.pl
601 375 590

Opis wydarzenia

2018-10-05 19:00:00

5 października /piątek/

Ryba do syta! – kolacja rybna

MIEJSCE: Restauracja Kardamon, Huta 111e, gm. Odolanów

CZAS TRWANIA: 19:00–02:00

Rozpocznij październik kardamonowo – wieczorkiem tanecznym połączonym z przepyszną kolacją  złożoną z dań z ryb słodkowodnych zamieszkujących Dolinę Baryczy. Rozkoszy podniebienia dopełnią różnego typu dodatki, surówki i sałatki, a także dania mięsne będące w stałym menu Restauracji. Na deser słodki bufet, kawa, herbata oraz woda z cytryną (napoje bez ograniczeń). Opisy dań ułatwią świadomą konsumpcję, a wieczór umili losowanie nagród – wśród nich jak co roku darmowe wejście na Bal Sylwestrowy 2018 w Restauracji Kardamon. Na przyjezdnych czeka baza hotelowa. LICZBA MIEJSC: 100, KOSZT: 105 zł/os.

Relacja z wydarzenia

Kolacja rybna pod tytułem „Ryba do syta” odbyła się w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, w połączeniu z wieczorkiem tanecznym.  Sprzedaliśmy 130 biletów. Stoły przydzielane były gościom zgodnie z ilością zarezerwowanych miejsc. W tym roku na kolacje rybną przybili goście m.in. z Wrocławia, Twardogóry, Milicza, Cieszyna, Ostrowa Wlkp. oraz mieszkańcy Odolanowa. 
Dania serwowane były w dwojaki sposób tzn. bezpośrednio do stołów gości jak i w bufetach 
z daniami na ciepło, zimno oraz z ciastem i napojami gorącymi, zimnymi ( dania były opisane).
Wszystkie dania konkursowe zostały wyserwowane bezpośrednio w stoły gości, tak aby każdy miał możliwość dokonać ich oceny. Na każdym stole goście znaleźli szczegółowe menu wraz z harmonogramem i sposobem serwowania poszczególnych potraw. Wieczór rozpoczął się o godzinie 19 uroczystym otwarciem i omówieniem przebiegu kolacji oraz zasad głosowania na najsmaczniejsze danie wieczoru . Przedstawiony został dostawca ryb, sposób hodowli karpia, najbliższe wydarzenia z Cyklu Dni Karpia (wywieszone również na tablicy informacyjnej). Gościom zostały również przedstawione zasady NAGRODOBRANIA oraz wszystkie informacje sugerowane przez Partnerstwo  Omówione zostały również zasady udziału w losowaniu nagród. Loteria odbyła się o godzinie 21, nagrody uzupełnione zostały  o alkohole i nagrodę główną- bal sylwestrowy w naszej restauracji. Goście byli bardzo zadowoleni z kolacji oraz jej przebiegu, goście bawili się do końca wyznaczonych ram czasowych.
Ocenie poddane zostały następujące dania:
Przystawka:
Jesiotr na mixie sałat pomidorkiem z czerwoną cebulą i dresingiem -danie konkursowe nr 1
Regionalna zupa z karpia - danie konkursowe nr 2
Sandacz  podawany na purée z batatów z chipsem z jarmużu i spaghetti warzywnym - danie konkursowe nr 3
Tym razem zwyciężyły ex aequo dwa dania : Zupa (danie nr 2) i danie główne ( danie nr 3)