Familijna gra fabularna - Gdzie jest haczyk? - 07.09.2019

Lokalizacja

Organizator

Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny


Magdalena Słotwińska
Email: magdalena.slotwinska@kom.edu.pl
514 203 636

Opis wydarzenia

2019-09-07 12:00:00

7 września /sobota/

Familijna gra fabularna Gdzie jest haczyk?

MIEJSCE: Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu, ul. J. Dąbrowskiego 3, 56-300 Milicz

CZAS TRWANIA: 12:00–14:00

Odbądź dzięki wyobraźni podróż po Parku Krajobrazowym „Dolina Baryczy” i poznaj ten wyjątkowy obszar, jego geograficzno-przyrodnicze uwarunkowania, historię, architekturę i atrakcje turystyczne. Uniwersalna wiedza przyrodniczo-geograficzno-historyczna łączy się z przyjemnością zabawy, doświadczaniem i odkrywaniem. Wystarczy kilka rzutów kostką, aby zacząć podróż i odkryć: Kto łowi, a kto odławia? Czym różnią się odłowy od połowów? Czy użyć sieci, czy haczyka?

KOSZT: 15 zł/os.

konieczność zgłoszeń: warunkiem zgłoszenia jest zakup biletów w kasie Kawiarni Stara Bombkarnia w obiekcie KOM

LICZBA MIEJSC: maks. 8 drużyn po 5 osób każda

Wejściówki
zakup biletu u organizatora pod numerem podanym w rubryce ,,Organizator"
Udział płatny/ bezpłatny
udział płatny
Koszt udziału
15 zł/os

Relacja z wydarzenia

Pierwsza sobota września (07.09) w milickim KOM upłynęła pod znakiem Dni Karpia 2019 za sprawą organizowanej familijnej gry edukacyjnej. Uczestnicy mieli okazję zdobyć wiedzę o regionie, wykazać się swoją pomysłowością i kreatywnością,  świetnie się przy tym bawiąc i stawiając czoła przygotowanym przez edukatorów wyzwaniom.

Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny po raz kolejny włączył się w organizację Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Do tegorocznych edukacyjnych zmagań przystąpiły drużyny z terenu Dolnego Śląska, które mogły poznać uroki naszego obszaru, wykonując szereg zadań i sprawdzając swoją wiedze ogólną w temacie przyrody. Koncepcja prowadzonej w tym roku familijnej gry edukacyjnej skupiała się też na ekologii i recyklingu, które wespół z pomysłowością i kreatywnością uczestników pokazały, że można i warto dbać o nasze naturalne środowisko przyrodnicze nadając zniszczonym przedmiotom użytku codziennego „drugie życie”. Bazując też na pomocach edukacyjnych dot. obszaru Doliny Baryczy, edukatorzy KOM stawiali przed drużynami kolejne wyzwania, gdzie trzeba było wykazać się współpracą w zespole dając przy tym upust swojej wyobraźni.

Dla uczestników tegorocznej gry organizatorzy przygotowali pamiątkowe gadżety i pakiety związane z Dniami Karpia oraz ofertą Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego.