Tajemnice ordynacji Radziwiłłów – wycieczka objazdowa z karpiem w tle - 08.09.2019

Lokalizacja

Organizator

Usługi turystyczne Włodzimierz Ranoszek


Włodzimierz Ranoszek
Email: ranoszek@wp.pl
605 619 956

Opis wydarzenia

2019-09-08 10:30:00

8 września /niedziela/
Tajemnice ordynacji Radziwiłłów – wycieczka objazdowa z karpiem w tle
MIEJSCE: Odolanów, dworzec PKP, ul. Dworcowa
CZAS TRWANIA: 10:30–18:00
Wycieczka objazdowa busem po Dolinie Baryczy z licencjonowanym przewodnikiem. Początek i zakończenie skomunikowane z pociągiem z Wrocławia. Poznasz przyrodę i historię Doliny Baryczy. Odwiedzisz też miejsca mało znane i rozwikłamy zagadki natury i przeszłości. Niespodzianką będzie spotkanie z ożywioną postacią z historii regionu. Poznasz zabytki Odolanowa, chatę regionalną w Przygodzicach, pałac Radziwiłłów w Antoninie i romański kościół w Kotłowie. Poobserwujesz przyrodę w rezerwacie Wydymacz i nad stawem w okolicy Trzcielin. Dla dzieci wizyta w Parku Rozrywki Górecznik. W cenie usługa przewodnicka, transport i ubezpieczenie.
KOSZT: 60, dzieci do lat 15 – 40 zł/os. (dodatkowo płatne: dla chętnych obiad w restauracji Górecznik, możliwość zwiedzenia Rodzinnego Parku Przygód Górecznik - 9 zł)
LICZBA UCZESTNIKÓW: 22

Wejściówki
konieczność wykupienia
Udział płatny/ bezpłatny
udział płatny
Koszt udziału
60 zł/os., dzieci do lat 15 – 40 zł/os. (dodatkowo płatne: dla chętnych obiad w restauracji Górecznik, możliwość zwiedzenia Rodzinnego Parku Przygód Górecznik - 9 zł)

Relacja z wydarzenia

Tajemnice ordynacji Radziwiłłów – wycieczka objazdowa z przewodnikiem, w dniu 8.09.2019 uczestniczyło 14 osób, wszyscy dorośli.

Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję zjeść karpia w restauracji Górecznik. Ponadto zwiedzano Odolanów, pałac w Antoninie z rezerwatem Wydymacz, kościół w Kotłowie, krzyże ludowe Pawła Brylińskiego. W romańskim kościele w Kotłowie został ożywiony sam Piotr Włost, palatyn książęcy, legendarny budowniczy kościoła z XII wieku.