Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sośnie - 08.09.2019

Lokalizacja

Organizator

Gmina Sośnie, Gospodarstwo Rybackie Możdżanów


Urząd Gminy Sośnie
Email: zampub@sosnie.pl
627 393 926

Opis wydarzenia

2019-09-08 09:00:00

8 września /niedziela/

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sośnie

MIEJSCE: Stawy Gospodarstwa Rybackiego Możdżanów

CZAS TRWANIA: 9:00–13:00

Przyjedź do Możdżanowa, by sprawdzić swoje wędkarskie umiejętności, spędzić miło czas w gronie innych pasjonatów wędkarstwa i zdobyć puchar Wójta Gminy Sośnie! Zawody skierowane do wędkarzy amatorów (każdego, dla kogo łowienie ryb jest pasją – bez względu na wiek i umiejętności) bez karty wędkarskiej, ale posiadających własny sprzęt.

KOSZT: 20 zł/os.

LICZBA MIEJSC: 30

Wejściówki
konieczność wykupienia
Udział płatny/ bezpłatny
udział płatny
Koszt udziału
20 zł/os.

Relacja z wydarzenia

W niedzielę, 8 września, trzydziestu siedmiu wędkarzy stanęło na brzegu stawu rybnego w Możdżanowie, aby wziąć udział w zawodach wędkarskich o puchar Wójta Gminy Sośnie zorganizowanych w ramach cyklu „Dni Karpia w Dolinie Baryczy” przez Gminę Sośnie oraz Gospodarstwo Rybackie Możdżanów.

Dobra pogoda sprawiła, że zawodnikom towarzyszyły rodziny oraz przyjaciele tworząc tym samym radosną atmosferę pikniku. Po przeszło czterogodzinnych zmaganiach wędkarska rywalizacja dobiegła końca. Po zważeniu złowionych ryb wyłonieni zostali zwycięzcy zawodów: I miejsce z wynikiem 20,90 kg zajął Pan Radosław Gwiazdowicz, II miejsce (18,95 kg) Pan Patryk Kałandziak, III (18,05 kg) Pan Dariusz Kałandziak. Triumfatorom zawodów Wójt, Stanisław Budzik, wręczył puchary, a wszyscy zawodnicy uhonorowani zostali dyplomami i okolicznościowymi upominkami.

Podczas połowu ryb wszystkim dopisywał wspaniały humor. Zawody wędkarskie wpisały się już na dobre w kalendarz imprez Gminy Sośnie, także za rok na pewno spotkamy się w kolejnych zawodach wędkarskich o „Puchar Wójta Gminy Sośnie" w Gospodarstwie Rybackim Możdżanów.