Zawody wędkarskie na - 14.09.2019

Lokalizacja

Organizator

Rodzinny Park Przygód i Edukacji Górecznik


Tomasz Wojciechowski
Email: info@gorecznik.pl
730 744 199

Opis wydarzenia

2019-09-14 09:00:00

14 września /sobota/

Zawody wędkarskie na Góreczniku

MIEJSCE: Staw Górecznik, Antonin, ul. Wrocławska 7

CZAS TRWANIA: 09:00–13:00

Zdrowa rywalizacja, taaaaakie ryby i fantastyczna zabawa dla każdego członka rodziny bez względu na wiek. Zawody wędkarskie na Góreczniku w 2018 roku zostały najlepiej ocenione przez uczestników imprezy. Przekonaj się sam, dlaczego, biorąc udział w edycji 2019. Rodzinny Park Przygód i Edukacji Górecznik oferuje wiele atrakcji dla dzieci i jest dostosowany pod względem oferty do potrzeb turystyki rodzinnej.

KOSZT: 20 zł/os.

LICZBA MIEJSC: 60

Wejściówki
konieczność wykupienia
Udział płatny/ bezpłatny
udział płatny
Koszt udziału
20 zł/os.

Relacja z wydarzenia

W sobotę 14 września na terenie Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji Górecznik odbyły się coroczne zawody wędkarskie. Impreza wystartowała w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy 2019. 16 drużyn rywalizowało o puchary oraz nagrody.

Stanowiska zostały rozstawione na grobli przy Chatce Babci Czerwonego Kapturka. Po losowaniu numerków odpowiadających stanowiskom rozpoczęliśmy rywalizację. Dopisała pogoda, a uczestnicy zawodów stworzyli niesamowicie rodzinną atmosferę. Wędkowały całe rodziny, nawet bobasy.

Zwycięzcy - Władysław i Paweł Szczypkowscy złowili 4500 g ryb, w tym pięknego karpia o wadze 3360 g! Drugie miejsce zajęli Roman Bednarek z synem Filipem i żoną Luizą - 1920 g, a trzeci na podium stanęli Jerzy Ratajczyk z córką Olgą i żoną Lidią - 1100 g. Gratulacje!

Po rozdaniu nagród uczestnicy zawodów wędkarskich mieli okazję skosztować karpia w sosie z boczniaków i suszonych pomidorów. Ryba pochodzi z certyfikowanego znakiem Dolina Baryczy Poleca Gospodarstwa Rybackiego w Możdżanowie Karola Girusa. Do tego zaserwowaliśmy kolejny certyfikowany znakiem DB Poleca produkt z Piekarni GS Przygodzice - chleb Baryczok.

Dziękujemy firmie Ekspert Sklep z siedzibą przy ulicy Brackiej 96 w Ostrowie Wielkopolskim za ufundowanie nagród. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy