Zawody wędkarskie o puchar Złotego Karpia i piknik rybny - 28.09.2019

Lokalizacja

Organizator

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach


Danuta Duczmal
Email: gokp@osw.pl
625 927 011

Opis wydarzenia

2019-09-28 09:00:00

28 września /sobota/            

Zawody wędkarskie o puchar Złotego Karpia i piknik rybny

MIEJSCE: Staw Glinianka, ul. Ceglana 8M, Przygodzice  

CZAS TRWANIA: 9:00–14:00

Każdy marzy o złowieniu złotej rybki, ale jeśli będzie ona dodatkowo karpiem, można poczuć się podwójnie szczęśliwym – wszak właśnie łuska karpia przynosi szczęście. Spławikowe zawody wędkarskie o puchar Złotego Karpia od lat cieszą się dużym powodzeniem zarówno u indywidualnych wędkarzy, jak i całych rodzin z powodu dobrej organizacji. Po zawodach odbędzie się podsumowanie i piknik wędkarski, poczęstunek w cenie biletu.

KOSZT: 20 zł/os.

LICZBA MIEJSC: 24

Wejściówki
zakup biletu u organizatora pod numerem podanym w ,,Organizator"
Udział płatny/ bezpłatny
udział płatny
Koszt udziału
20 zł/os.

Relacja z wydarzenia

W sobotę 27 września na akwenie "Glinianka" w Przygodzicach odbyły się już po raz dziesiąty zawody wędkarskie o puchar "Złotego Karpia". W zawodach realizowanych w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy wzięło udział 23 wędkarzy, którzy w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze rywalizowali o zdobycie miano najlepszego. Trzy pierwsze miejsca w tym dniu zdobyli w kolejności od najlepszego: Sebastian Jańczak, Krzysztof Kaźmierczak i Zdzisław Kończewski.  

Całość zakończyła się piknikiem z pyszną zupką i kiełbaską oraz wręczeniem nagród rzeczowych i medali. Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Kultury wraz z sekcją wędkarską, które wsparła Gmina Przygodzice i miejscowe Sołectwo oraz Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" z Milicza. Całości towarzyszyła przepiękna, wrześniowa pogoda.